Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ekim 2022, 16:10   #14
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF - Ayın Bay Üyesi Sonucu Eylül 2022

Puding Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Mavide yakışmış ocean tebrikler..

sanırım ocean nickine en yakışan renk olsa gerek öyle değil mi ? zaafım var diye demiyorum ama bilimsel olarak insan uzerinde rahatlatici etkisi olduğu kanıtlanan bir renkmiş. çikolatalı puding kadar rahatlatmayabilir ama idare eder! ahaha.

Run Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Tebrikler kardeşim, ateşi ben yaktım
aylardır en güzel yorumları yapan adamsın, daha hakkaniyetli az ayın üyesi gördüm.

azizim kanaat önderliği yapmış bana ahaha. ateşi sen yaktıysan benzini biz her zaman dökeriz biliyorsun. düzen değişene kadar muhalif olmaya devam, düzen elbet bir gün değişir de düzülen değişir mi onu bilmiyorum.

aSk Nickli Üyeden Alıntı
Tebrikler ..

teşekkür ederim hanımefendi, aşkınız bol olsun.

Not Nickli Üyeden Alıntı
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] allah seni napmasın D: farklı okudum.sdhfkdjd
Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ayın bay üyesi.

ahaha ne diye okuduğunu/anladığını anlamak hiç zor değil. teşekkürler efendim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet