Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ekim 2022, 20:32   #8
HeatWave
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yeni kardeş doğdu - HemenPaylas.com.tr

Regex Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Son zamanlarda bazı köklü forumlar title olarak "Teknoloji Forumu" gibi anahtar kelimeleri girmeye başladı. SEMrush üzerinden veya farklı yöntemlerle herhangi bir anahtar kelime ya da rekabet analizi yapmadım. Ancak diğer forumunla konsept olarak farklı olsun diyorsan bu kelime ve yan kelime grupları üzerinden de yürünebilir. Sadece naçizane bir fikir.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu arada destek amaçlı üye oldum. (Sonunda!)

Yeniden başarılar.

Güzel fikir ... Şu taslağı bi çeksin google çekecek mi şüpheliyim bing, google, girdi bugün bakalım girişi kaçıncı sıradan hangi arama motorundan yapacak.. Bu siteyi diğer siteden farklı olarak üyeleri teşvik eder şekilde yapıcam.. Ziyaretçi kasması kolay zaten birazda üye çekelim.. Taslağı şuan genel forum statüsün'den alacak o olmazsa olmaz yoksa analiz yapamam.. Sonrasında evrildiği yere kadar evrilsin
Forumcu olmayan arkadaşları oralarda görmeniz mümkün olacak ama bu biraz zaman alacak gibi görünüyor.. İnsragram ve Twitter sayfalarından insanları koparmak bir merkez altında toplamak kolay değil.. Onu'da biraz ortamcılıkla yapıcam.. Ben şuan ilk defa üye odaklı bir proje düşündüm.. Forumcu arkadaşlar ayrı zaten onlar gelir gelmez girer girmez onu biliyoruz.. Biraz dışardan kişileri full aktif olmasalarda işlerini görebileceği tanıtım duyurularını yapabileceği bir yer olsun istiyorum.. Zor değil ama çokta kolay değil yani zor .. Kolay tarafı davet etmek zor tarafı davete icabeti sağlamak...

Aynen sonunda 2 sene sonunda mekana ayak bastın
Teşekkür ederim..

Konu HeatWave tarafından (05 Ekim 2022 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet