Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Aralık 2022, 20:46   #19
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Asgari Ücret Belli Oldu 8.500 TL

Ecem Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Gecen gunlerde bir teyzenin videosunu izlemistim cok dogru konusmustu aslinda su donemde iphone 13 pro max lar havada ucusuyor.Ucuz telefon kullanan kimse yok herkes en iyi ozelligi ariyor yenisi cikinca yine bir ust ozellikli olani istiyor.Nerde peki fakirlik her ildemi bilmiyorum ama ankarada fakir ailelerin evlerine kadar sutler dagitiliyor sozde fakir ancak adamin kapisinda 3 araba var insaatci dogalgazi elektrik faturasi su faturasi aylik et parasi gida parasi cocuk parasi vs gercekten fakir ailelerin zaten her ihtiyaclari karsilaniyor.

yahu biraz destekli sallayın nerede herkesin elinde iphone 13 pro max var, ey forum ahalisi kaçınızın elinde iphone 13 pro max var söyleyin ? hanginizin evinin önünde 3 tane araba var söyleyin bir çıkın bakalım ? iphone 13 kullanmayı zenginlik sanıyorsan senin zaten ruhun fakir farkında değilsin. iphone 13 pro max dediğin şey muhasır medeniyetler seviyesinde yaşayan asgari ücretle çalışanın bir birey maaşının yarısı ile rahatlıkla alınabilir bir şey. çocukların elinde oyuncak niyetine dolanıyor. 30 bin euroya türkiye de 30 sene yemeden içmeden çalışıp da alamayacağın arabalara biniyor düz vatandaş. bize fakirliği övüyor ya. bahsettiğin yardımları genelde belediye yapıyor zaten yatın kalkın mansur yavaş diye bir başkanınız var diye dua edin, yoksa dinozor heykellerine ekmek bandırıp yer milletin çoğu. türkiye'nin hali ortada, dış borç almış başını gitmiş, ekonomi çökmüş, dünyada en fazla enflasyona sahip ülke olmuşuz insanda biraz utanma olur yüz olur çıkıp da iktidarı savunacağım diye takla atıyorsun. belirli bir zümrede görüp sanki bütün halk şefaha içinde yaşıyor zannediyorsanız size beyninizde kurduğunuz ütopya da mutlu hayatlar diliyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat