Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2023, 23:22   #7
Adem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Afad Deprem Bağışlı Satılık Domainler

silenger Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] güzel düşünce senin gibi insanlara her zaman ihtiyaç var

Farkındalığı biraz daha ilerletmek için bu dediğine şöyle bir cevap vermek istiyorum abi;

* Bu karda kışta çoluk çocuk demeden çok zor durumda insanlar. Bizler birbirimize karşı destek çıkmaz isek, birlik olmaz isek, bu ayrı bir eksiklik olacaktır. Örnek vermek gerekirse; illa -ki görmüşsündür; Yardım isteyen çocuğu dahi trolleyen vicdansız ve merhametsiz kişinin videosunu görmüşsündür.. İzlerken; elim ayağım boşaldı.. Bu, depremde mağdur olanlara karşı olan üzüntümüzü had safhaya getirdi..

* Ben, ilgili hesap numarasına elimden geldiğine şartlar dahilinde bir miktar gönderdim. Fakat, birlik olup da bir şeylere zemin hazırlar isek; bu miktarlar el birliğiyle güzel bir miktara ulaşabilir. Akmasa bile, damlar.. Bu tür afetlerde birlik, beraberlik çok önemli..

* Küçük çocuklar, bebekler bunların mağduriyetini düşünmek bile yeterince üzücü.. Dua etmekten başka bir çaremiz kalmıyor maddi destek harici. Bununla birlikte; yardıma gidenler bile yollarda kalmış.. Düşünsenize; YARDIMA GİDENLER BİLE, YOLLARDA YARDIM BEKLİYOR.. Bu da ayrı bir konu.. Bu düşünceler minvalinde; böyle bir karar aldım. Belki başka arkadaşlarımızı da teşvik etmiş oluruz.. Rabbim yardımcıları olsun.

Güzel düşüncen için ayrıca teşekkür ederim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet