Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Şubat 2023, 01:17   #1
Joop
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
TrAskim IRCSTAR Ergenliği

Merhabalar, Ergenlik Diyorum Bunu Cinseyetle değil, Düşünceye dayalı olduğunu belirteyim..
Konuya Geçmeden Önce Biliyorumki Aynı Zihniyetteki insanlar Savunmaya Geçecekdir. O yüzden önce açıklama Yapma gereği duydum.

2016 Yılına Kadar BaLSohbet SohbetGeL.Net Domainleri Bana Aitti. Yaklaşık 1 Yıldır Tekrar Ara arada olsa Sanala (IRCd) 'e Geri Takılmaya Başladım. Bunuda İF de Konu Açarak Belirttim. Sunucu Duyurumu Yapdım.

Bu arada Dedimya Can sıkıntısından Yeni Sunucular Kısmında Dikkatimi Çeken Sunuculara Giriyorum Kah sohbetlere Katılıyorum Kah Nick bırkıp ara ara Bakınıyorum. NET: ASLA REKLAM YAPMAM. Bu Konuyu Okuyan Sunucu Sahipleride Bu durumu Biliyor. Yalnız 2 Gündür Yaşadığım Sorunun Birini Sizinle Paylaşmak istedim.

Söylediğim Gibi Balsohbet'i Geri Aldım Ama SohbetGel Başkası tarafından alınmış Forumdada Görünce Mazi Geçti gözümde Ve Sunucuya girdim hasbel kader sohbet ettik. sonra nick park ettim. Bugun Özelime Sunucu Sahibi IRSTAR Geliyor. ve sanki ben Farklı nickle girmiş casusluk yapıyormuşum, Balsohbet.Net i Saklıyormuşum Gibi Bana Motd u kopyalamış (: Sonrasında Sunucudan Atmış, Güldüm. Ve Tekrar Girdim Sunucusuna, Başka Bir PC'den Ve 2. Nickimle. Nedenini merak ediyorum bunu söylesen zaten çıkarım eğer rahatsızlığın buysa diye. ama böyle bir lakayit, bi Erkeksilik kokan konuşmalar olunca Daha fazla güldüm. ve burdada paylaşmak istedim.. Konu Açarken, Sunucu sahipleri Adminleri yada Görevlileri Gelmesin diye belirtmemiş. Belki bu konudan sonra Belirtir diye...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat