Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Şubat 2023, 22:10   #1
Enes
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Zurna.Net #Help Ekibi | Şubat-Mart 2023

[ Zurna.NET Help Ekibi ]
-
Emektar Lider : Blackwolf

Help Founder : Enes

Help Oper/Help Manager : NeFeS - Remote

Help Master : Subzero - CanerS

Help Sop : Turkiyem

Help Asistan : Burak - Enigma

Kıdemli Helper : Hades - Turna

Helperler : Melekkk - ELaaa - AnT_07m - EfEs - Yusuf - JonathanDavis - Sabırlı -
ElifNur - Perla - Nonserviam - bLackLord61 - Ozge - Punk - Dark - Semraa - Asena - KaRaYeL55

Help Departman/Takip/Eğitim Botu : HelpZ

Bilgi : Adaylarımız Helper statüsüne geldikten sonra Helperlar kısmına eklenecektir.

Aylık Yetkili/Yetkisiz #Help kanalımıza giriş istatistiği : 3855 (2300 Yetkisiz giriş)
[ChanServ] #help kanali erisim listesinde 50 adet kayit var.

-
Zurna.NET Help birimine bağlı kanallarımız ;

#Help : Sunucu içerisindeki kullanıcılara IRCd/Services konuları hakkında yardım/destek verilen kanaldır.

#Helpers : Helperlarımız soru/cevap aktivitelerini ve fikir alışverişleri yaptığı kanaldır.

#Helpegitim : Sunucu içerisindeki kullanıcıların bilgilerini geliştirmesi adına, Zurna.NET Help departmanına ait Soru/cevap botunun bulunduğu eğitim kanalıdır.

#Egitim : Helper ve Adaylarımızın eğitim aldıkları kanaldır.

#mIRC : mIRC ve androIRC üzerinden sunucumuza bağlanan kullanıcıların kontrol amaçlı bekletildiği kanaldır.

#mIRChelp : Sunucumuzdaki kullanıcılara ; mIRC scripting Language ve mIRC tabanlı programlar/konular hakkında destek verilen kanaldır.

#HelpSop : Help departman yönetim konuları ile ilgili, Helper eklemeleri/silmeleri, Helper takipleri ve Help Eğitmenlerinin Helperlar hakkında fikir alışverişi yaptığı kanaldır.

#HelpMaster : Help Üst Yönetim kanalıdır.Departman içerisindeki önemli kararların alındığı kanaldır.

#HelpOper : Departmanımızda emek veren, başarılı olan Helper arkadaşımızların bulunduğu kanaldır.

Amacımız eğitimli eğitmenlerimiz ve görevlilerimiz ile help hakkında bilgisi az olan veya olmayan arkadaşlara #help kültürünü sıfırdan aşılamaktır. Her geçen gün yeni arkadaşlar aramıza alarak bu süreçte yardımcı oluyoruz.

-

Konu Enes tarafından (28 Şubat 2023 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet