Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ağustos 2023, 17:47   #141
Sarya
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: YouMyCure'NiN ACİZLİGİ

GeN Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Konu ile kimsenin zaten alakası yok İF Sakini. Meselede bu. Ama ilgisi ve alakası olmayan insanlar biraz daha ılımlı yorm yapınca siz ikini o insanlara resmen saldırıda bulunmuşsunuz. hakaret etmişsiniz. alaycı mesajlar yazmışsınız.. ve yetmemiş admine seslenmişsiniz adminde ne hikmet ise dediğinizi ikiletmemiş. ve hemen yasaklamış insanları. Bende bunu yanlış bulduğum için yorum yapma gereği duydum. Sizlerin özel hayattaki başarısı şahsım adına beni memnun etti umarımda daha başarılı olursunuz bunu gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum. lakin bu kimsenin umurunda değilki. Burda önemli olan olaylara yaklaşım açınızdır. Ve bende bunu eleştiriyorum. Şahsınızada karakterinizede yada özel yaşantınıza asla dil uzatma terbiyesizliğinde bulunmam. Lakin siz yapmışsınız bunları malesef.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

Bu hakaret dolu yorumunuz size yakışmamış. Ve hedef şaşırtmayın boş yere. Biri birine küfretti diye sizlerin herkese hakaret etme hakkı doğmuyor. Kendinize gelin lütfen.!

İnsanların yorumları hoşunuza gitmediğinde kimseye hakaret etme hakkı doğmuyor. usulune uygun eleştirirsiniz. Ama hakaret etme hakkınız yoktur. Zaten admin arkadaşınız bunu bize yaptırıyorsa kabahat onudur. Sizi suçlamıyorum. Ama lüttfen daha sakin ve ılımlı olun. Özeleştiri iyidir. Ben bunu sürekli yaparım.. Sizede tavsiye ederim. dikkat etti iseniz şu anda bile eleştirdiğim kişi admindir. siz değilsiniz. Ama soruun şuki kendinizi suuçlu görme psiklojinin içerisindesiniz. Bu oortada. Çünkü admin sizi dinleyerek masum insanları tehdit ederek yasaklamıştır. Tekrar belirtiyorum admin arkadaşım sizi kınıyorum. Burdaki her kırıcı söylemin sebebi bence sizsiniz.

Şu yönetimi suçlamaktan vazgecekmisiniz tek o arkadaşın mesajı silinmedi diyorum bizim de silindi diyorum hala aynısınız lütfenn artık suçlamaktan vazgeçin size bişeyleri acıklamaktan sıkıldım hala bu konuda ben haklıyım diyorsunuz cidden sıktınız admin kimseyi tehtit etmedi diyorum hala etti diyorsunuz kendi bildiğinizi okuyorsunuz.
Keyifli forumlar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat