Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ağustos 2023, 20:57   #143
Sarya
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: YouMyCure'NiN ACİZLİGİ

eLsaa Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Düşünüyorum düşünüyorum bu konuyu açmak ile ne güzel bir şey yapmışım. İnsanlar içindeki asıl yüzünü gösterdi. Kim kiminle ne hakkında düşünüyor çok belli.

Siz kendiniz yorum yapınca bir şey yok, ama BEN ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yazınca düşman edindiniz. Ki hiç benim umrumda değil senelerdir konuşmadığım varlığını dahi bilmediğim kişiler gelmişler burada iki satır bir şey yazmak zorunda kalıyor ne kadar komik ne kadar düşüncesiz ne kadar paranoyak bir durumdur bu.

Sizin asıl derdiniz İF n yönetimi ile yalandan buradan laf vermeye çalışıyorsunuz neden ? ,,, Başka yere yazsanız silinir belki diye, ama baktınız gündem de olan bir konu, ihhh yazında yazınnnn. !

Asıl sizde gerçeklik olsa saldırganlık olmasa, doğru olsanız, dürüst olsanız..... gelipte buraya Konun dışına çıkarak yorum yapmazsınız. Önce bir kendinizi eleştirin. Sonra karşınızdaki kişiye " öz eleştiri " yap diyebilirsiniz..

İnsanları tahrik edici yorumlar, asıl sizin paranoyak haliniz vardır. Bu zamana kadar size lafım bile yokken, şimdi neden acaba böyle olduk ? Demek ki, sizde bir yanlış var..

Ha son olarak da, günlerdir haftalardır konum burada dururken durduk yere Gine sıcak sıcak gündeme getirdiniz. SİZİN AMACINIZ BENİM KONUMUN DIŞINDA, O YÜZDEN GEREKLİ KİSİLERE GİDİP FİKİR BEYANI EDİNMENİZ DE FAYDA VAR

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tatlım neden çaba ediyorsun ? Herkes biliyor, en azından bilmesi gereken insanlar Kimin haksız Kimin çıkarcı olduğunu. Boşver takma 😘 . Atıldılar mı ? Ya ben olsam yüzüm olmaz birdaha gelmeye. İstenmediginiz yerde durmayın İF sakinLeri 😂 . Size eğlence / tartışma konusu açarım ben. Orda devam edin. Ama benim Konumdan artık, amacından çıkan yorumlar yapacaklar artık bı EXİT... 🙋🙋*♀️

Amaclarına ulaşamıyınca bize saldırıyorlar bizden yorum alınca ağlıyorlar 😁
Yönetimi suçluyorlar cidden saglıklarından süphe eder oldum.
Bildiğin paranoyak oldular gittiler ya ne saçma 😂😂 sayende popüler oldular ya sürekli bir gündem yaratma derdindeler yazık acıyorum.
Canımsın her ne olursa olsun yanındayım bunu bil 😍
Ben seni biliyorum. Bunun gibiler bilse ne bilmese ne..
Bunlarda yüz yok @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]`m yüzleri olsa şu konuya girmezler sürekli 😂
Malesef yok işte.
Şu Sözü çok seviyorum ve bırakıyorum anLıyanlara

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat