Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ağustos 2023, 20:18   #144
CtrL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: YouMyCure'NiN ACİZLİGİ

Merhabalar,

Konudaki tüm mesajlara tek tek cevap vermeyeceğim.
IRCForumlari.NET bir mahkeme salonu olmamakla birlikte; IRC kullanıcılarının paylaşım yapabildiği alanının ilk ve en büyük paylaşım platformudur.
Konu belli standartlar çerçevesinde değerlendirilerek uygun görülüp onaylanmış, birkaç istisnai durum dışında yazılan yüzlerce yoruma yönetim tarafından müdahale edilmemiş, konunun başından sonuna kadar tarafsızlık korunmuştur.
İstedik ki, insanlar açılan konuda yer alan iddialar çerçevesinde konuşsun, belli sınırlar içerisinde tartışıp fikir alışverişinde bulunsun, ancak bu sınır ve çerçeve belli bir süreden sonra aşılarak konu amacından farklı bir seyirde ilerlemeye başladı, konuda adı geçen tarafların açıklama yapmaları için belli bir süre beklendi ve uygun zamanda yoruma kapatıldı.
Konu ve tüm mesajlar kullanıcılarımızın görüntülemesine açık olacak şekilde kategoride yer almaktadır, bu süreçten sonra da kullanıcılarımız tüm mesajları okuyarak bilgi ve fikir sahibi olabilirler.
Yalnızca bu konuyla beraber beliren birkaç kişi hakkında yorum yapmadan geçemeyeceğim. Konu içeriğinde yer alan iddialar yerine yönetim ve yöneticilere yorum yapmayı seçen bu kişiler hakkında yaptığım bazı teknik kontrollerde; bu kişilerin kullandığı eski üyeliklerin birkaç yıl öncesinde mail ve şifreleri değiştirilmek suretiyle farklı kişilere verildiği, hatta bu kişilerin yönetimimizde yer almak üzere geçmiş tarihlerde başvuruları olduğunu gördüm. Konu bu olmadığı ve bu tarz durumlarla uğraşmak istemediğimizden detay vermeyeceğim, bu davranışları sergileyen arkadaşların neyin ne olduğunu bildiğimizden haberdar olmalarını isterim.
Ayrıca IRCForumlari.NET yönetimi olarak bu ve buna benzer davranışların IRC ortamında olmasını, özellikle kadınlara yönelik gerçekleştirilmesini kesinlikle tasvip etmiyoruz.

İyi forumlar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat