Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ağustos 2023, 21:01   #2
Ates21
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Idle kontrol kodu.

Merhaba arkadaşlar iyi geceler. Ben bu kodu biraz degiştirip #Ates kanalında sadece voicelere özel olarak degiştirmek istedim ancak yapamadım.
Her kontrol ettiginde belirttigim sanıyeden yüksekse devoice etsin istedim. 1 sıradaki yüksekse devoice edip 2 sıradakine geçip devoice ediyor. sorun yok buraya kadar Ancak 1 sıradaki eger yüksek degilse düşükse
örnek 60 sanıye falan konusmussa 2. geçmiyor bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
On *:text:!idle*:#Ates:{ if $2 == aç && $3 != $null && $4 != $null { msg $chan Idle kontrol sistemi aktifleştirildi. $3 Saniyede bir Userların idle süreleri kontrol edilecek $4 saniyeyi aşarlarsa. #Ates Kanalından Devoice edileceklerdir. | timeridle off timeridle 0 $3 idlekontrol | .set %idlesüre $4 } if $2 == kapat { .timeridle off | unset %idlesüre | msg $chan Idle kontrol sistemi kapatıldı. } } alias idlekontrol { var %x = $nick(#Ates,0,v) | while %x { if $nick(#Ates,%x,v) == $me || $nick(#Ates,%x) !isop #Ates { dec %x | haltdef } | else { whois $nick(#Ates,%x,v) | dec %x } } } raw 317:*:{ if $3 > %idlesüre { mode #Ates -v $2 | msg $2 Away olduğun için Ates kanalında devoice edildin. } }

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat