Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Ekim 2023, 00:02   #2
Kenan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: X6 nın kişiliği üzerine

Öncelikle geçmiş olsun, dün bu kişiliksiz Soyle.Net 'ede saldırı girişiminde bulundu. Bunun üzerine sitenize geldim. Arkadaşlara durumu bildirdim onlarda durumu bana anlatdılar sağolsunlar. Sonra gerekli loglarıda görünce sitenizi diğer sitelere kötüleme amacıyla bir soytarılığa büründüğünü, amele gibi oraya buraya saldırdığını atıldığı zaman ise bayan arkadaşlara küfretmeye çalıştığını gördüm. Geçmiş olsun paylaşmanız isabet olmuş meyve veren ağaç taşlanır, yolunuz açık olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Aşağıda belirtmiş olduğum loglar bu kişiliksizin yapmaya çalıştığı saldırılar.

[13:49:53] <Guvenlik> 88.230.42.50 ipsinden [ecce]a]nenesQkmxx nicki [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ismi ile ard arda 3 giriş yaptığı tespit edildi.
[13:49:53] <Guvenlik> Fullname ban eklendi: ^
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
62] [Otomatik Ban - Saldırı]
[13:49:53] <Guvenlik> 88.230.42.50 ipsinden [ecce]a]nenesQkmxx nicki ... identi ile ard arda 3 giriş yaptığı tespit edildi.

* Giriş: Evin]sohbet]c]0m]ananuzasQkr (SoyleOpV2@88.230.B80380FF.D8C2D009)

* Giriş: Evin]sohbet]c]0m]ananuzasQkr (SoyleOpV2@88.230.B80380FF.D8C2D009)

* Evin]sohbet]c]0m]ananuzasQkr DJ-Ege Tarafından Kanaldan Atıldı (0,1 Nick'iniz Uygun Değildir, Lütfen Değiştirerek Tekrar Deneyin.. 0,1 <4 S0oyle 4O0peratör 4S0cript v3 >  )

Hayır birde amele Kayseri uzantılı kendi ip adresi ile tek tek nıck alıp, gelip o olmayan beyni ile saldırı yapmaya çalışıyor.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Konu Kenan tarafından (26 Ekim 2023 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat