Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ocak 2024, 17:37   #5
SpinoZi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İnsanlarla tanışırken mesleğini de söyleyen kişi

Tanışma aşamasında mesleğiniz nedir sorusu sorulmadan kendi kendine bende filanca yerde görevliyim mesleğim şu... dediyse. Bu itici bir davranış. Karşılaştımmı böyle bir insanla bilmiyorum belkide evet ancak hatırlamıyorum. Şükür çevremizde öyle insanlar olmadı. Daha ilk tanışmada ben filanca yerde iş yapıyorum mesleğimde şu gibi tırnak içinde "mesleği üzerinden egosunu tatmin etmeye çalışan" bunu hissettiğim an büyük ihtimal başlamadan biter tanışma faslı

Bir zamanlar güvenlik olarak görevli çalışırken bir dairenin sakini eski bir emekli valiydi. İşe gidip gelirken birbirimize rast gelirsek o bana çay ısmarlardı bazende ben ona çay ısmarlardım. Ben bu adamın emekli vali olduğunu 1 sene sonra öğrendim. Kendisi ben valiyim demedi eski bir koruması tesadüfen ziyarete geliyor bende ne için geldiniz diye soruyorum öyle öğreniyorum sohbet sırasında tamamen tesadüf eseri. Saygım 10 kat daha artmıştı. Allah uzun ömür versin kendisine çok güzel insandı.

Konu SpinoZi tarafından (30 Ocak 2024 Saat 17:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: içerik düzenlendi

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat