Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2024, 12:13   #4
Bahtiyar
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Forumda.Org ile Devam Ediyoruz!

eLsaa Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] geçmiş olsun. teknikçi arkadaşınız bunu ilk başta nasıl fark edememiş ?

Hayırlı olsun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Öncelikle teşekkür ederim. Teknikçi arkadaşınız dediğiniz benim 16 yıllık dostum, kardeşimdir. Domain üzerindeki hak sahibi benim ve bu tür konularda öncelikle benim bakmam lazımdı ki bir rehavet oluştu ki şöyle; domaini uzun süredir takip ediyorduk zaten. Domain firması üzerinden düşeceği gün hatta saatine kadar hesaplayıp düştüğü an hesabıma aldım domaini. Domain ismi çok hoşumuza gitti ve çok hevesli bir şekilde düşmesini bekledim. Bundan dolayı da GOOGLE geçmişini kontrol etmek hiç aklımıza bile gelmedi açıkçası. Ama şuna emin olabilirsiniz açtığımız zamanlardan bu yana neredeyse yapmadığımız şey kalmadı. Kurtarmak için gerek maddi, gerekse de zaman açısından çaba sarf ettik. Ama olmadı. Yinede sorun değil. Alınabilecek uzantılarını aldım. Her senede panelimde olan domain sürelerini uzatacağım.

Google üzerinde 2-3 hafta index aldıktan sonra da SEO, backlink çalışmalarını sürekli yaptırıp kaliteli hiti yüksek sitelerden link alacağım. Çok kararlıyız. Şimdilik sessiz, daha sonra ise güzel planlarımız var.

Son olarak; direkt Ongun'u hedef alman hoş değil. Buradaki amacını, bunu yazma sebebini, niyetini ben, sen, o ve birkaç kişi daha biliyor ama uzatmayacağım bu konuyu. Kendine yakıştırıyorsan ne âlâ. Diyecek lafım yok daha fazla.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat