Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2024, 01:37   #357
camurcu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unutamadığınız Ve Günümüzde Kapalı Olan Sunucu Varmı? Keşke Tekrar Açılsa Dedi

carpediem nickini kullanan kişi superonline’nın sahibi değilmiydi? bir kere görmüştüm adminlerin toplandığını oda oradaydı adını hatırlamıyorum ama imza isteyecektim o dönemler öyle dönemlerdi yıllar olmuş.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

[/COLOR]irc.raksnet ( 96 97 98 99 ) dönemi
irc.gedik.net
irc.superonline.com ( özellikle 2000 den sonrası..) ( Carpediem Gürhan abiye selam olsun ) az çilemizi çekmedi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
( Nakuma - Meltem ( Nam-ı diğer MeLoş Mavişim... Sanaldaki en iyi Hatun kankam...) Pis_Cadi Umut #manisa founderi canımsın ulan umut çok özledim seni...) iblis ( murat sonradan şuanda Tarık'ın kullandığı Hero nickini aldı... kral helper idi...) Kizin1i ( Sema Sen unutulurmusun efsaneydin )
irc.teklan.com.tr ( canım ciğerim Bird'cüğüm Başağım...)
irc.ttnet.net.tr ( #metafizik kanalından iove anne seni çok özledim
deli oğlun sanalda yine tam gaz devam ediyor...) ( #felsefe ekibi - psykhe ( Sevda abla selam olsun kral yönetici idi...) (kafin - Funda hocam...Siz zaten sanal alemde tanıdığım en bilge dinazor idiniz
Sizi asla unutmadım hocam...) ( Shu - Antalya'nın deli Hatunu...üzerimde çok emeğin var ) ( iks - abla sen sanalı bıraktın ama bak biz halen devam ediyoruz yerin yurdun ilelebet ayrı olarak kalıcak...) #35+ polen abla ( harika bir founder ve rahmetli savaş ay'ın kızkardeşi idi...abla hakkını helal et seni az üzmedim
#35+ Sibilla ( esra ) Yaşandı ve bitti... ve daha bir çok anılar...

irc.doruk.net ( özellikle #hiphop kanalı ekibimiz efsaneydi
) ( lan yesilbere aziz... olm dönerle taksim meydanında saldırılırmı )
clsdknkcldsncnkdlsnklcdsnckld

irc.sohbet.net ( zail sıvadı bez getirsinler...)

irc.söyle.net ( güzel zamanlarımız oldu ) ( güzel zamanlardan bahsettiğim kişi kendini biliyor başkaları üzerine alınmasın )

irc.geveze.org ( felsefe kanalı nedense iyi bir yöneticiye hiç denk gelmedi ) uber ego'lar havalarda ucusuyor
[/QUOTE]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat