Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mayıs 2024, 20:40   #9
Regex
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (3)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Trendforum.net 2. Yılını Kutluyor

TrendForum, bende hikayesiyle çok farklı yerde olan bir platformdur. 2021'in son aylarından buranın kurulacağı zamana dek 5-6 ay tamamen forumları bırakmıştım. Bazı eski dostlarımızla ufak ufak “dönsek mi?” düşüncelerinin gelgitleri hasbihal edilirken; benim için her zaman dostluğuyla çok ayrı bir kefede bulunan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Ali kardeşim bana bir gün “Beatrice'in genel sorumlusu olduğu forum satılacakmış. Gerekeni yapmak lazım.” dediğinde ben de hiç düşünmeden buranın kuruluşuna dahil oldum.

Forumlarda önemli olan şeylerin başında etkileşimin, sirkülasyonun sürekliliği gelir. Buranın başarısının en büyük sırlarından birinin de aktifliğin her daim korunmuş, çünkü her daim projeye inanarak sahip çıkan bir yönetimin başında bulunmuş olması olduğunu düşünüyorum. Umarım bu hep daim olur.

Madem kuruluş dönemine gönderme yaptık; buradan TrendForum'un unutulmazları diyebileceğim, şu an üst yönetimde bulunmasalar da burada her daim yerlerinin ayrı olduğunu düşündüğüm başta @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abla, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'ya da buradan sevgiler, saygılar. ^^

Birlikte nice güzel, keyifli ve kaliteli yıllar geçirmemizi diliyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat