Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mart 2006, 01:53   #3
diEfoRyoU
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

viruS Nickli Üyeden Alıntı
on *:text:*:#Bothome: {
if $nick = $nick {
if (!black = $1) { if $2 { if $level($2) = 120 { msg # 6( $2 ) Zaten Karalistede } | else { msg # 6( $2 ) Karalisteye Eklendi. | .auser 120 $2 } } | elseif !$2 { msg # Karalisteye Eklemek için 3(!black nick) yazmalısınız } }
if (!blacksil = $1) { if $2 { if $level($2) = 120 { msg # 4( $2 ) Karalisteden Silindi. | ruser 120 $2 } | else { msg # 4( $2 ) Karalistede bulunamadı. } } | elseif !$2 { msg # Karalisteden silmek için 3(!blacksil nick) yazmalısın. } }
}

yukarıdaki kod'da

* /if: invalid format

hatasini veriyor? bir türlü cozemedim problem nedir arkadaslar?

}
*:text:*:#Bothome: {
if $nick = $nick {
if ($1 == !black) && ($2 != $level(120) { msg # 6( $2 ) Zaten Karalistede } | else { msg # 6( $2 ) Karalisteye Eklendi. | .auser 120 $2 } | elseif !$2 { msg # Karalisteye Eklemek için 3(!black nick) yazmalısınız } }
if ($1 == !blacksil) && ($2 == $level(120) { msg # 4( $2 ) Karalisteden Silindi. | ruser 120 $2 } | else { msg # 4( $2 ) Karalistede bulunamadı. } | elseif !$2 { msg # Karalisteden silmek için 3(!blacksil nick) yazmalısın. } }

kırmızı yeri neden koydun onu anlamadıım için karışma ,dım birkaç yer üzenrinde oynama yaptım ama denemedim umarım çalışır

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet