Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mart 2006, 12:24   #47
CeSeeettt
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
özel okuma..

denildiği gibi modul kurmak gerekiyor ve ortada sabit bir komut yok.. modulu kuran adam komut olarak ne belirlemişse komut odur ama hazır bulunan serwerlarda genelde "/oku add nick" yada "/okukanal add #kanal" şeklinde olduunu gördüm ben services adminlerin üstünün okuduğu doğrudur ama os raw komutunu kullana bilen her admin okuya bilir nasılmı:?.. önce kendini sahte net admin olarak gösterir "/os raw svsmode CeSeeettt +NTSO" bu komut sizi sahte net admin olarak gösterir ve bazı net admin komutlarını kullanmanızı sağlar.. eğer serverinizde özel okuma die bişiy warsa "/komut add nick" şeklinde deneyebilirsin aklına gelen her komutu.. genelde "oku" "read" "spy" türü kısa komutlar oluyo doğru komutu bulduğunda "[11:18] -Irc.xxx.Net- *** CeSeeettt <irc>: Added to your private spy list" die bi yazı gelecek statüse
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

bazı serwerlarda root adminler komutu diğerlerine wermiyo kendin bulmak istiyosan die yazdım bunları kolay gelsin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ha bu arada admin olmadan özel okuyabilirsin ama çok uğraş gerektiriyo özelini okuyacağın kullanıcıya bi iki komut yazdırman falan lazım uğraşmaya değmez

Konu yanki tarafından (07 Nisan 2006 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet