Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Nisan 2006, 11:02   #10
AdriAno
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Google'da siteniz gözükmesi icin...

<META
content="BAYDEK CAM YAPI ve DEKORASYON, baydek, Cam, renkli cam, bonding, emaye, pvc, ayna, vitray, cam tugla, cephe giydirme, dekoratif cam, cam kapi, fotoselli, yandan menteseli, dograma, aluminyum, buzlu cam, renkli cam, reflekte cam, kontra saldiri camlari, temperli cam, lamine cam, merdiven, kupeste, cam korkuluk, cam ebat, ozel islemeli cam, ses yaslitimi, yangina direncli cam, folyo, karolas, guvenlik, jaluzi, S "
name=description>

<META
content="baydek, Cam, renkli cam, bonding, emaye, pvc, ayna, vitray, cam tugla, cephe giydirme, dekoratif cam, cam kapi, fotoselli, yandan menteseli, dograma, aluminyum, buzlu cam, renkli cam, reflekte cam, kontra saldiri camlari, temperli cam, lamine cam, merdiven, kupeste, cam korkuluk, cam ebat, ozel islemeli cam, ses yaslitimi, yangina direncli cam, folyo, karolas, guvenlik, jaluzi, S "
name=keywords>

arkadaşlar bu kodu indexte head a yapıstırdım ama yınede googlede cıkmıyor acaba komutlarda bi yanlısslıkmı var bi baqıp eger yanlıslık varsa duzeltirseniz seviinirim

yani arkadaşlar birileri yukarıdaki cumleleri yazdıqında benim siteninde cıkmasını istiyorum yardımcı olun pls

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet