Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Nisan 2006, 18:19   #10
Requiem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: snotice sorunu

Ben sorunun nerden kaynaklandigini anladim ama sorunu cozemedim. Bende soyle kodlar war.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on ^1:SNOTICE:*:{ if (exiting isin $1-) { if (!$window(@Connects)) { window -en @Connects } echo 4 -t @Connects Çıkış : $1- | halt } if (Connecting isin $1-) { if (!$window(@Connects)) { window -en @Connects } echo 3 -t @Connects Giriş : $1- | halt } halt } on ^1:HOTLINK:*.*.*:*:{ if ( $active = #) { halt } else { if (@ isin $1) { $x:CoCoRiCo($1,2) return $1 } } halt } on *:HOTLINK:*.*.*:*:{ if ($active = #) { halt } else { if (@ isin $1) { $x:CoCoRiCo($1,1) } } } alias -l X:CoCoRiCo { if ($2 = 1 ) { var %q $mid($1,$pos($1,@),$len($1)) var %x $calc($len(%q) - 1 ) ;S:ban secenegi (Kline) .Kline $+(*,$left(%q,%x)) - Reklam/Trojan/Clone/Saldırı materyal tesbit edildi. echo 4Banlanan IP:  $+(*,$left(%q,%x)) } if ($2 = 2 ) { var %q $mid($1,$pos($1,@),$len($1)) var %x $calc($len(%q) - 1 ) Titlebar : K:LINED EDILECEK! $+(*,$left(%q,%x)) .timer 1 5 titlebar mIRC } }

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on ^*:snotice:*line added*:{ window -e @Line echo @Line 12 $+ $time 5 $1- halt } on ^*:snotice:*expiring*:{ window -e @Expired echo @Expired 12 $+ $time 5 $1- halt } on ^*:snotice:*his/her nickname*:{ window -e @Nickname echo @Nickname 12 $+ $time 5 $1- halt } on ^*:snotice:*spamfilter*:{ window -e @Spamfilter echo @Spamfilter 12 $+ $time 5 $1- halt } on ^*:snotice:*override*:{ window -e @Override echo @Override 12 $+ $time 5 $1- halt } on ^*:snotice:*whois on*:{ window -e @Whois echo @Whois 12 $+ $time 5 $1- halt }

Bu 2 kod birbiri ile cakisiyor. İlk yazdigim kodda bir sorun var sanırım onu kaldırınca snoticeler cıkmaya baslıyor. Yukardakini kaldırmadıgımda connect ve disconnect'ler haric hic bir snotice'yi goremiyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat