Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Nisan 2006, 00:49   #16
AgaiN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Şimdi AyrıLdık...

Hepinize iLginizden doLayı Çok teşekkürler arkadaşlar..

Bugün oLanları kısaca size anlatayım.

Neyse Eve gelmiştim akşamüstü moraller 0 yine herzamanki gibi bilgisayarımı tam açtım.Telefon çalıyor baktım kim arıo diye kız arkadaşımın babası,İstanbuldan gelmiş işte.Naber falan dedi bildiğin gibi bozuk abi falan yaptım.Dedi biz yemeğe gidicez senide götürücem yok gelmem etmem dediysemde dinlemedi ( iyiki dinlememiş :p ) Neyse arabayla geLdiler almaya beni ( x5 :p ) 3 yaşındaki kardeşini MikyLand'a götürcektik.Neyse arabada ben hiç Kız arkadaşıma bakmıyorum falan oda ilgimi çekmeye çalışıyordu hissettim,sakız uzatıo sigara uzatıo istemiorum al falan yapıo neyse mikyland a geldik.Orda biraz oyalanırken bir iki kere öptüm bunu farkettim eski soguklugunun olmadıgını sıcak davranıodu.Ordan kalktık şekil bi reustrant a gittik.Masa fuL içki tabi 40 yıllık 50 yıllık şaraplar rakılar biralar mezeler v.s içmeye başlamadan kalktık dışarıda konuşuyoruz v.s ben bunu öptüm ve bana sıcak davranıodu v.s.Neyse herşey harika geçti bizde kafalar zum v.s gece böylece az önce sonlandı kız arkadaşım ( off ) moduna geçti Kafası bi milyon :p barıştık gibi bişe yane barıştık.Sizlerede yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.Allahtan dileğim seven hiç kimseyi ayırmasın :=

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat