Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Haziran 2006, 09:10   #1
SaW
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
kötü ident korumasıyla ilgili

Arkadaşlar daha önce açılan konulardan birinde geçen bu kodlar kanal opları için. Bunda biraz değişiklik yapıp adminler için uygun hale getirmek istiyorum. Bu kodda kötü idente akick yazıyor ve sonra tekrar açıyor, fakat ben kill atmasını istiyorum bunu yapabildim; ancak ilkinde kill hemen ardından (20 saniyeden daha az bi süre içerisinde) aynı nick tekrar aynı veya başka bi kötü identle bağlandığında yine kill ve üçüncü defa yine aynısı olursa 600 saniyelik gline atmasını istiyorum acaba nasıl yapabiliriz?

#bident on
on @*:JOIN:#:{
if (*!*fuck*@* iswm $fulladdress) || (*!*yarak*@* iswm $fulladdress) || (*!*Amcik*@* iswm $fulladdress) || (*!*Orosp*@* iswm $fulladdress) || (*!********@* iswm $fulladdress) || (*!*annen*@* iswm $fulladdress) || (*!*[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] iswm $fulladdress) || (*!*.com*@* iswm $fulladdress) || (*!*lezbiyen*@* iswm $fulladdress) || (*!*kaltak*@* iswm $fulladdress) || (*!*.net*@* iswm $fulladdress) || (*!*azgin*@* iswm $fulladdress) || (*!*jgolo*@* iswm $fulladdress) || (*!*ipne*@* iswm $fulladdress) || (*!*ibne*@* iswm $fulladdress) || (*!*orgazm*@* iswm $fulladdress) || (*!*organ*@* iswm $fulladdress) || (*!*penis*@* iswm $fulladdress) || (*!*****@* iswm $fulladdress) || (*!*siker*@* iswm $fulladdress) || (*!*delici*@* iswm $fulladdress) {
cs akick $chan add $fulladdress 4,2[0,1 Kötü ident 14] Lütfen Identinizi Deişiniz.. !
cs akick $chan enforce
cs akick $chan del $fulladdress
}
}
#bident end

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet