Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Temmuz 2006, 02:54   #1
Kablosuz NET
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
!duyuru Mesajınız TCL İsteyenlere...

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
# Ayarlar Bu kadar.! DOKUNMAYIN!!! #gerekli bindler bind pub - !duyuru op bind evnt - init-server baglan_yap proc baglan_yap {type} { global inick ipass putserv "OPER $inick $ipass" putserv "WALLOPS :Basari ile Login Oldum :)" } proc op {n u h c a} { global gnick set gnick $n set kanal [lindex $a ] putserv "notice $*.SohbetLere.Com $kanal" }

kanaldan opme botunu kurcuklarken aklıma geldi değiştirdim sizlerlede paylaşmak istedim.. Botun mantığı çok basit !duyuru dgsdgsdgsdg şeklinde botun olduğu kanala yazıyorsunuz bot isterseniz notice isterseniz descripe şeklinde mesajınızı sunucuya atıyor.. Hangi amaçla kullanılabilir orası size kalmış isterseniz sunucu hakkında duyuruları tek kanaldan atarsınız Dilerseniz Global komutunu yasaklayarak operlerin ve adminlerin değişik nicklerle global atmalarının önüne geçmiş olursunuz..Siz kanala renkli yazarsanız bot mesajı renkli olarak algılayıp renkli atar bilginize..(Bot oper Olmalıdır)

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
putserv "notice $*.SohbetLere.Com $kanal"

Satırını Kendi Sunucunuza Göre Düzenleyiniz...

Not:TCL kodlama tarafıma ait değildir.Arşivlerimde Bulduğum bi tclden değiştirdim..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat