Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Temmuz 2006, 22:22   #2
el33t
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Kanal Kapatma...

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:!& #&:#yönetim:{ var %* = $+(%,kapali.,$2) if $1 == !kapat { if $(%*,2) { msg # $2 kanalı $asctime($gettok($v1,1,32),dd/mm/yy hh:nn.ss) tarihinde zaten $+(,$gettok($v1,2,32),) tarafından kapatılmıştı. Açılması için kalan süre: $durx($calc($gettok($v1,1,32) +604800 - $ctime)) } else { msg # $2 kanalını $asctime(dd/mm/yy hh:nn.ss) tarihi itibariyle 7 gün süreyle kapatılmıştır. | set $(%*,1) $ctime $nick | join $2 | .timer 1 2 cs akick $2 add *!*@* $2 kanalı $asctime(dd/mm/yy hh:nn.ss) tarihi itibariyle 7 gün süreyle kapatılmıştır. $(|) cs akick $2 enforce | $+(.timer,$2) 1 604800 kanalac $2 } } elseif $1 == !aç { if !$(%*,2) { msg # $+(,$2,) kanalı zaten kapalı değil! } else { msg # $+(,$gettok($(%*,2),2,32),) tarafından $asctime($gettok($(%*,2),1,32),dd/mm/yy hh:nn.ss) tarihinde kapatılan $+(,$2,) kanalı şu an itibariyle açıldı. | part $2 | unset $(%*,1) | $+(.timer,$2) off } } elseif $1 == !durum { if !$(%*,2) { msg # $+(,$2,) kanalı kapalı değil! } else { msg # $2 kanalı $asctime($gettok($(%*,2),1,32),dd/mm/yy hh:nn.ss) tarihinde $+(,$gettok($(%*,2),2,32),) tarafından kapatılmıştı. Açılması için kalan süre: $durx($calc($gettok($(%*,2),1,32) +604800 - $ctime)) } } } alias kanalac { var %& = $+(%,kapali.,$1) | if $me ison $1 && $me ison #yönetim && $(%&,2) { msg #yönetim $asctime($gettok($(%&,2),1,32),dd/mm/yy hh:nn.ss) tarihinde $gettok($(%&,2),2,32) tarafından kapatılan $1 kanalı süre dolduğundan kullanıma açıldı! | cs akick $1 del *!*@* | unset $(%&,1) } } alias -l durx { return $replace($duration($1),days,gün,hrs,saat,mins,dakika,secs,saniye,sec,saniye,day,gün,hr,saat,min,dakika) }

Konu el33t tarafından (15 Temmuz 2006 Saat 00:01 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet