Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Temmuz 2006, 08:36   #6
codcu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Sonunda Başardım :D

Anlatmak istediğim kodu kod ile anlatıyım siz ondan anlarsınız ;oki
input ile yapamam diye düşünüyodum ama dolaylı yoldan istedigim yola çıktı..

işte anlatmaya çalışıpta anlatamayım gece boyunca kasıp yaptığım istedigim kod buydu;

on *:input:#:{
if /* !iswm $1 {
.msg # $1-
if $me isop # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [TEXT]: $+(4<,@,$me,4>) $1- | halt }
if $me ishop # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [TEXT]: $+(4<,%,$me,4>) $1- | halt }
if $me isvoice # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [TEXT]: $+(4<,+,$me,4>) $1- | halt }
if $me isreg # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [TEXT]: $+(4<,$me,4>) $1- | halt }
}
if /notice == $1 && # == $2 && 3 <= $0 {
.notice # $3-
if $me isop # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [NOTICE]: $+(4<,@,$me,4>) $3- | halt }
if $me ishop # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [NOTICE]: $+(4<,%,$me,4>) $3- | halt }
if $me isvoice # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [NOTICE]: $+(4<,+,$me,4>) $3- | halt }
if $me isreg # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [NOTICE]: $+(4<,$me,4>) $3- | halt }
}
if /me == $1 && 2 <= $0 {
.me $2-
if $me isop # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [ACTION]: $+(4<,@,$me,4>) $2- | halt }
if $me ishop # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [ACTION]: $+(4<,%,$me,4>) $2- | halt }
if $me isvoice # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [ACTION]: $+(4<,+,$me,4>) $2- | halt }
if $me isreg # { echo # ( $+ $time $+ ) &#187; [ACTION]: $+(4<,$me,4>) $2- | halt }
}
}

bu konuya mesaj yazan iki &#252;stadım sayesinde artık beni de na&#231;izane bişeyler karalar hale getirdiniz teşekk&#252;rlerimi sunuyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Konu codcu tarafından (18 Temmuz 2006 Saat 08:53 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet