Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ağustos 2006, 14:55   #9
MeGaBytE
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: 15 dk'lık Banların Açılması

F1 /{ If $me Isop # { Var %' = $ibl(#,0), %. | While %' { If ($calc($ctime - $ibl(#,%').ctime) >= 900) { %. = $addtok(%.,$ibl(#,%'),32) | If $numtok(%.,32) == $modespl { !mode # $+(-,$str(b,$v1)) %. | %. = } } | Dec %' } | If %. { !mode # $+(-,$str(b,$numtok(%.,32))) %. } } }

ArkadaşLar Ben bu komutu deopken de kullanmak istiyorum yani samode iLe BanLari açmasini istiyorum.. ama Bir türLü yapamadim mode yazan her yeri samode yaptım FarkLi sorunLar çıkardı olmadi sanırım sorun şurdan kaynaklaniyor 'If $me Isop #' (eğer opsam bulundugum kanalda) demek sanırım bunu nasıl Eğer ircopsam haLine getirebiliriz.. Bu komutun Deopkende samode iLe çaLışmasi için ne yapmam gerek Yardimlarinizi bekLiyorum

Ayrıca 2.bir sorum olacak el33t arkadaşımın bu verdiği komuttu şu dikkatimi çekti banLari açma mekanizmasi şöyle hangi nickle ban attiysan o nickle atiiğin banlari açıyor örneğim ; MeGaBytE NickiyLe AtıLmiş banLari açıyor ama MeGa|yok NickiyLe AtıLanLari açmıyor,ayrica Başkasinin AttıkLarini de eLLemıyor,tam olarak nasıl çalıştiğini anlamadım yani çalışma mekanizmasini.. Ne yapmam gerek yardimci olursanız sewinirim..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet