Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ağustos 2006, 23:23   #168
MassTerr
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: UnrealIRCd Windows Kurulumu (anlatımlı)

$imdi burda auspice services ile anope arasinda secip yapmak, kuracagin sunucunun amaclari ve senin du$uncelerin dogrultusunda degi$ecektir.irc daemon'lari ve services'lar ile ilgilenmek, bilgi sahibi olmak, kendini geli$tirmek istiyorsaniz oncelikle auspice services kurmanizi oneririm, cunku kurulumu son derece basittir.bunun di$inda pek cok bug'u oldugu dogru, geli$tiriciside pek umursamiyor zaten, kendi serverina baktim bayagi bir $eyler eklemi$ ama dagitmami$.bunun di$inda benim kendi evimde serverim var shell almama gerek yok, kendi bilgisayarimdan hizmet vericem vs.. diyorsaniz oncelikle bilgisayariniza linux kurmanizi, daha sonra unrealircd ve irc services kurmanizi oneririm.yok ben windows'la devam edeyim diyorsaniz tabii ki anope services kuracaksiniz, anope'nin auspice gibi bug'lari yoktur gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz, lakin irc services kadarda saglam degildir onuda soyleyeyim, fonksiyonellik bakimindan daha geli$mi$tir.bu arada anope'de exe'yi kapatinca kayitlar du$mez.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet