Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Eylül 2006, 00:16   #8
BY_CAOS
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Özele gelince yazı cıksın

iLgim Nickli Üyeden Alıntı

qibi bişi ama bunu birletirmek Lasım. amatorce

ha birlestirmek lazım diyosun o kodları ßunun uzerıne galıßa senın nazık elını formun arama ßuttonuna ßastırmıyorum cunku kendımde ßasmadım warmı yokmu dıye acıklaması on open eventı senın ozelıne ßırı gelırse demek we ßundan sonra actıgın { den son } kadar olan ıslemlerı yapar altı ustu nıcke ßır whois cekıyor 2 de msj atıyor dongu kapanıyor sımdı gelelım on text kısmına orda egerki ßır kısı ozelıme !hakkımda yazarıse on text eventını ac demısdım ßunun ılk cod la tek ßaglantısı ılk kodda !hakkında kelımesının msj olarak ıletılmesı karsıkıne her neyse sonuc olarak yazmazsa zaten 2.dongun calısmayacakdır ßasındakı 1 ıse herkes ıcın anlamına gelıyor
ßurada !hakkımda kelımesını yıne %!hakkımda degıskenıne aktarıyorum ama %i yede aktarsam ßu cod yıne calısırdı we degıskenım olan %!hakkımdayı 1 ılen ßaslatıyorum ßır tımer acıyorum 120 sny ıcınde %i yi her %!hakkımda yazıldıgında ßır artır dıyorum pardon agız alıskanlıgı %!hakkımda degıskenını
artırıyorum we sonuc olarak degıskenım ornegımde 2 sınırında ama
on 1:text:!hakkımda:?: {
if (!%!hakkımda. [ $+ [ $$1 ] ]) set -u120 %!hakkımda. [ $+ [ $$1 ] ] 0
inc %!hakkımda. [ $+ [ $1 ] ]
if (%!hakkımda. [ $+ [ $$1 ] ] == 1) {
msg $nick !hakkımda Yazmaya devam ettiginiz surece yeni olaylardanda haberdar olacaksin
}
if (%!hakkımda. [ $+ [ $$1 ] ] == 2) {
msg $nick ahada sana simdi adimi soyluyorum ßenım adım ufo_goren_masum_koylu
}
if (%!hakkımda. [ $+ [ $$1 ] ] == 3) {
msg $nick geldigi yer = cehennem
}
if (%!hakkımda. [ $+ [ $$1 ] ] == 4) {
msg $nick baglı oldugu server : hacet-yolu.zort
}
}
ßu sekilde 4 ve ussu yazaßılırsınız 120 sny uzun gelıyorsa cunku atıyorum adam 20 snyde ßıtırır ve aradan 100 sny ßoyunca sıze ßunu yazsa dahi sizden ßır cevap alamaz cunku dongu geregi 5.msjı koymadım we ßızım timer 120 olmadan 6.msjdan 1 e donmez : ) aslında goto kullanarak ßu sorunu cozerdım ama ßugun denedıgımde ßır sorun cıkardı anlamadım ßende goto same as :goto dıyor ama ßulamıyor ßı turlu satırı : )

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet