Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Eylül 2006, 05:36   #12
KurtaLan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Koruma/HeLper/Oyun/Söz/KomikSöz/CycleBoT TcL ve Conf Dosyalari ßuyrun..

O senin geliştirdim dedigin şeyler , zaten benim geliştirmiş oldugum şeyler üstünede emek harcamısım demişsin ne bicim iş bu
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu tcl 'leri bende emek harcayıp düzgün vaziyetlere getirip beya bi emek harcamıstım zamanında , bir arkadasımdan dısarıya sızmıs ve burda bu konu acılmıs konuyu acan kişi sorun olursa silebilirim dedi , sil mi deseydim ? madem senin eline geçmiş dagıt işine yarayan kullansın dedim.

sunu görüyorum ki keşke sil deseymişim senin gibi paylaşımı ve teşekkürü bilmezler ve hazır şeylerin üstüne konup ben geliştirdim diyenler yüzünden yerimizde sayıp duruyoruz .

Arkadaslar geliştirdim dedidigi şeyler , koruma botunun tcl lerinde mevcuttur.

Ben burda bu botların paylaşımına izin vermişsem , sende paylaşıma saygı duyup eger gerçekten geliştirdigin bir şey varsa burda paylaşmayı bir borç bilmelisin.

En kısa zamanda düzenlenmiş güzel bir radyo botu 'da koyarız bu konu içine herkes yararlansın.

Iyi Calışmalar .

--------------------------------------------------------------------------------------------
Dipnot : Botların kurulumlarında sorun cıkarsa bu baslık altında belirtin , yardımcı oluruz.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Konu KurtaLan tarafından (25 Eylül 2006 Saat 05:44 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet