Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Şubat 2007, 18:58   #11
bLaCkdeviL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Excess Flood Olmaması İçin

Kod ;
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:?:{ if ($1 == !yardım) { msg $nick Merhaba $nick | .msg $nick Chanserv Konusunda Yardım için !cs yazın.. ( Kanal Komutları ) | .msg $nick Nickserv Konusunda Yardım İçin !ns yazın.. ( Nick Komutları ) | .msg $nick Memoserv Konusunda Yardım İçin !ms yazın.. ( Mesaj Konuları ) } if ($1 == !cs) { set %cs $nick | chanserv } if ($1 == !ns) { set %ns $nick | nickserv } if ($1 == !ms) { set %ms $nick | memoserv } if ($1 == !dur) { timeroku off } } alias chanserv { msg %cs $read(chanserv.txt,1) set %satir $readn .timeroku 0 5 chanserv1 } alias chanserv1 { if (%satir == $lines(chanserv.txt)) { .timeroku off } else { inc %satir | msg %cs $read(chanserv.txt,%satir) } } alias Nickserv { msg %ns $read(nickserv.txt,1) set %satir $readn .timeroku 0 5 nickserv1 } alias nickserv1 { if (%satir == $lines(nickserv.txt)) { .timeroku off } else { inc %satir | msg %ns $read(nickserv.txt,%satir) } } alias memoserv { msg %ms $read(memoserv.txt,1) set %satir $readn .timeroku 0 5 memoserv1 } alias memoserv1 { if (%satir == $lines(memoserv.txt)) { .timeroku off } else { inc %satir | msg %ms $read(memoserv.txt,%satir) } }

Konulara göre txt lerini aç tamamdır...

Kod alıntıdır. IRCMerkez Helper Script...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet