Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2007, 23:21   #3
BY_BuRN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: xLine Web System Bot Sizlerle...

sizi öncelikle tebrik ederim. ama bir konu hakkında yardım almak zorundayım çünkü yapamadım phplerle ilgili
dediğiniz gibi yaptım fakat aşağıdaki hataları aldım webte bu nasıl düzeltebilirim

Warning: Unknown(): open_basedir restriction in effect. File(/home/*******/public_html/index.php) is not within the allowed path(s): (/home/ircxpso:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(/home/*******/public_html/index.php): failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): open_basedir restriction in effect. File(/home/*******/public_html/index.php) is not within the allowed path(s): (/home/ircxpso:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(/home/*******/public_html/index.php): failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0

Warning: (null)() [[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]]: Failed opening '/home/*******/public_html/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat