Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Şubat 2007, 15:40   #1
Sky-Dancer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Servisler Konusunda Hüsran ile Sonuçlanan bir Çalışma daha ;)

Son 1 senedir arada sırada uğraştığım bir progr***** vardı..

neden 1 sene derseniz.. Çok uzun zaman gerektiren.. ve özen isteyen bir progr***** olması.. ve ilk 4 denememin hüsran ile sonuçlanması
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Programın ilk aşamasını 5. seferde hallettim.. (ilk sorunlar, kaynak kod konusunda tek bir dosya içinde kullanmak istediğimdendi herşeyi :P)

2. aşaması için uzun süre uğraştım.. ama şimdilik gerek zaman, gerekse kodların çelişmesi konusunda programı rafa kaldırıyorum.
kaldırmadan öncede.. Geldiğim son noktayı paylaşmak istedim:

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Programın asıl amacı, irc-services db lerini okuyup, anope db leri olarak kaydetmekti.

fakat şu an sadece irc-services db lerini okuyabiliyor. (tamamiyle nick ve chan db lerini.)

Kanal db lerini okutmadan önce nick dblerini okutunuz. yoksa kanal bilgilerini görmeyecektir.

Kullanımı : irc-services nick.db ile chan.db dosyalarınızı ftp veya benzeri bir şekilde ssh hesabınızdan windowsunuza alınız, bu program ile aynı klasöre koyunuz.

programı çalıştırıp Mod u seçiniz ( nick veya kanal )

Sonra, Listeden istediğiniz bir nick/kanal üzerine tıklayıp, 3 bilgisine ulaşabilirsiniz..

Not: Kaynak kod verilmeyecektir.. Sadece Geldiğim noktayı söylemek istedim..

Gene Abuk Subuk Bir Noktada Bıraktığım bir progr***** oldu
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

iyi Çalışmalar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat