Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Şubat 2007, 00:51   #12
Brain
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: [Basarili] Bir Sunucu Eggdrop. Bakın.

ikizmiyiz
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
bind raw - "322" kanal_listele set listzaman 30 if {![string match "*kanal_listesi*" [utimers]]} { utimer $listzaman kanal_listesi } proc kanal_listesi {} { global listzaman putserv "LIST" utimer $listzaman kanal_listesi return 1 } proc kanal_listele {from keyword arg} { global usersayisi globalkanallar botnick set listekanaladi [lindex $arg 1] set guncelsayi [lindex $arg 2] if {[lsearch -exact $globalkanallar [string tolower $listekanaladi]] != -1} {return 0} if {$guncelsayi >= $usersayisi && ![validchan $listekanaladi]} { channel add $listekanaladi { flood-chan 10:2 } } if {$guncelsayi < $usersayisi && [validchan $listekanaladi]} { channel remove $listekanaladi } else { return 0 } }

yayinlamadigima eminim halen evimin bir kosesinde duruyor. Inanamadim ve karsilastirdim, yani ikiz olsa bu kadar benzer degiskenler duzenek kurulmus olan mantik saskinligimi saklayamadim bunu ya sen ikizimsin yada hack yedim haberim yok
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

basarilar;

Bu da benim yazmis oldugumde:

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
bind raw - "322" kanal_listele set listzaman 30 if {![string match "*kanal_listesi*" [utimers]]} { utimer $listzaman kanal_listesi } proc kanal_listesi {} { global listzaman putserv "LIST" utimer $listzaman kanal_listesi return 1 } proc kanal_listele {from keyword arg} { global usersayisi globalkanallar set listekanaladi [lindex $arg 1] set guncelsayi [lindex $arg 2] if {[lsearch -exact $globalkanallar [string tolower $listekanaladi]] != -1} {return 0} if {$guncelsayi >= $usersayisi && ![validchan $listekanaladi]} { putlog "$listekanaladi kanalini sevdim" channel add $listekanaladi } if {$guncelsayi < $usersayisi && [validchan $listekanaladi]} { channel remove $listekanaladi putlog "$listekanaladi kanalini artik sevmiyorum" } else { return 0 } }

yanlis anlama, sadece cok saskinim o kadar. olmasi gereken fonksiyon tabiki bu ben degiskenleri gorunce saskinliktan soke olmus durumdayim. basarilar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet