Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mart 2007, 17:11   #72
Robbie
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Röportaj: Numberone ( E-Kolay )

Kullanıcı olmakta yeterli BeaSt , 2000'de de ben user'dim hala daha öyle
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
herşey yetki değil canım yani , Necrolyt 'un yaptıklarını userkende görüyorduk , Numberone 'ın yaptıklarınıda aynı şekilde , yani ben user olarak görüşlerimi burada belirtiyorum , arada uçurumlar var yani ...

Şunu anlatamıyorum canlarım , ben burdaki arkadaşlarla öncelerden konusurdum sohbet ederdim ama şu forumda okuduklarımdan sonra selam bile vermem artık .

Yahu adama sövüyorsunuz , nedir bu '' U '' dönüşü , herşey sizlere global kanallarda aop eklemesimiydi ? Naughty güzel dostum , sende öyle
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Helpsop ve kanalarda aopcuk ekledi diye sana fikirlerin neden çark etti ?

Bu kişi kendisini kendisini e-kolay'da nick'i gibi sanıyor bu yalana inanmayın bunu söylüyorum , bu kişi sadece aopların düzenini sağlar kanallardaki , help kanalına bakar , e-kolay.net 'den sorumlu ozan'dır , ve kişisel işler yapmaktadır , #ingilizce kanalını kapattığı zaman ne oldu ? yetkileri elinden alındı , gönderildi , arkadaşlarına kanallara topic atan yalvaranda bu kişi .

Yahu illahi ozan ile konuşmalarınımı koyayım buraya ?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat