Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Nisan 2007, 20:18   #3
DeVRi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Moderator Şekli. Nasıl Yapabilirim. Bi Bakabilirmisiniz Arkadaslar. yardım pls.

Buldum Arkadaslar. Bilmeyen Ögrenmek İsteyen Arkadaslar için burada paylaşmak istiyorum. paylaşmak güzeldir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Forumhome_forumbit_level2_post Template'nde Bul;

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
<td class="alt1"><div class="smallfont">$forum[moderators]&nbsp;</div></td> Değiştir; Kod: <form><td class="alt1"><div class="smallfont"> <SELECT NAME="newLoc" onChange="jumpPage(this.form.newLoc)" style="font-size: 7pt; background-color: #dfdfdf; font-family: Arial, Tahoma;" maxlength="20"> <OPTION VALUE="#">Moderatörler</OPTION> <OPTION VALUE="#">---------------------</OPTION> $forum[moderators]</select></td></form></tr>

/*=================================*\

Forumhome_moderator Template'nde Bul;

<a href="member.php?s=$session[sessionhash]&action=getinfo&userid=$moderator[userid]">$moderator[username]</a>

Bununla Değiştir;

<OPTION VALUE="member.php?$session[sessionurl]u=$moderator[userid]">$moderator[musername]</OPTION>

/*=================================*\

Header Template'nde Bul;

<!-- content table --> <table bgcolor="{pagebgcolor}" width="{tablewidth}" cellpadding="6" cellspacing="0" border="0"> <tr> <td>

Altına Ekle;

<!-- kaotixVIBEinc --> <script> <!-- function jumpPage(newLoc) { newPage = newLoc.options[newLoc.selectedIndex].value if (newPage != "") { window.location.href = newPage } } // --> </script> <!-- /kaotixVIBEinc -->

Bu İşlemleri Eksiksiz Bir Şekilde Yaptıgınızda Yukarda Resimde Gösterdiğim Gibi Görünecektir Mod Stünunuz. Kolay GeLsin...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet