Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Mayıs 2007, 20:33   #5
SaintCty
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kimin Ne Kadar Ban Attigi Bilgisi

CipriX Nickli Üyeden Alıntı
on *:text:NeLix Ban List:#:{ if $istok(NeLix NeLix2,$nick,32) { msg # $getban(#) } }

Ahmet Mehmet vs.. 1. Kalın yere 2. Kalın Yere #IzmirOp

ustam tşk cıldıracam nerde hata yapıyorum bilmiyorum
bak ustam son halini kopyalıyorum benim nickim ahmet
oplarımın nickleride ali,memet
mesajı almak istedigim kanalda #izmirop
#izmir kanalındaki atılan banların durumunu görmek istiyorum
kod editli hali

raw 317:*:{
.set %baglantisaat $remove($calc($gettok($asctime($4,HH:nn:ss),1,58) - $gettok($time,1,58)),-)
.set %baglantidakika $remove($calc($gettok($asctime($4,HH:nn:ss),2,58) - $gettok($time,2,58)),-)
.set %baglantisaniye $remove($calc($gettok($asctime($4,HH:nn:ss),3,58) - $gettok($time,3,58)),-)
}
#hehe off
on *
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
#:{
inc $+(%,ban.,#,.,$nick)
.whois $nick
.write hehe.txt $nick %topla $+(%,baglantisaat,.,$nick) Saat $+(%,baglantidakika,.,$nick) Dakika $+(%,baglantisaniye,.,$nick) Kadar Online.. Attığı Ban Sayısı: $+(%,ban.,#,.,$nick)
}
#hehe end
on *
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
AN:#:{ inc $+(%,ban.,#,.,$nick) }
alias getban { if $me ison $1 { var %; = 1, %: | while $var($+(%,ban.,$1,.*),% { %: = $addtok(%:,$+($gettok($v1,3,46),:,$($v1,2)),32) | inc %; } | .whois $gettok(%:,1,58) | .set %nik $remove($gettok(%:,1,58),) | return $iif(%:,Ban listesi durumu> %nik %baglantisaat Saat %baglantidakika Dakika %baglantisaniye Saniyedir Online Attığı Ban: $gettok(%:,2,58),$1 kanalında ban atan yok.) } }
on *:text:ahmet Ban List:#:{ if $istok(ali mehmet,$nick,32) { msg #izmirop $getban(#) } }

aynen bu şekil remoteye ekliyorum ve aliye ban attırıyorum #izmirop kanal geneline şöyle yazıyorum ahmet Ban List ama ne bircevap nede başka bir yanıt yani bir icraat yok sen kodun üstünde uygularmısın ustam ahmey ban list yazyorum cıkmıyor senide yoruyorum ama yaptıgın ve sabrın allah razı olsun senden

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet