Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Mayıs 2007, 15:06   #8
SaintCty
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kimin Ne Kadar Ban Attigi Bilgisi

CipriX Nickli Üyeden Alıntı
write durumu yok

#hehe off
on *
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
#:{
inc $+(%,ban.,#,.,$nick)
.whois $nick
.write hehe.txt $nick %topla $+(%,baglantisaat,.,$nick) Saat $+(%,baglantidakika,.,$nick) Dakika $+(%,baglantisaniye,.,$nick) Kadar Online.. Attığı Ban Sayısı: $+(%,ban.,#,.,$nick)
}
#hehe end

burayı başka bir şey için denemiştim arkadaşlar burayı sileceksin Kardeş..

anlaşıldı ustam ben bu konuda gayet beceriksiz bir adamım
neyaptıysaam olmadı dedigin gibi yaptım kodun o bölümünbü cıkardım
yine olmadı yine olmadı #izmirop kanal genelinde bu raporu alamadım
ahmet ban list yazıyorum hiç bir hareket yok yani şimdi benim nickim ahmet
master olarak ben ne yapacamda ban listesini kanalda verecek
birde ben mircin içine ayrıca ahmet ban list diye bir tex dosyasımı acacam
dedigin yerileri şöle ayarladım alt+r remoteye uyguladım olmadı
kodun son hali
kod:

raw 317:*:{
.set %baglantisaat $remove($calc($gettok($asctime($4,HH:nn:ss),1,58) - $gettok($time,1,58)),-)
.set %baglantidakika $remove($calc($gettok($asctime($4,HH:nn:ss),2,58) - $gettok($time,2,58)),-)
.set %baglantisaniye $remove($calc($gettok($asctime($4,HH:nn:ss),3,58) - $gettok($time,3,58)),-)
}
on *
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
AN:#:{ inc $+(%,ban.,#,.,$nick) }
alias getban { if $me ison $1 { var %; = 1, %: | while $var($+(%,ban.,$1,.*),% { %: = $addtok(%:,$+($gettok($v1,3,46),:,$($v1,2)),32) | inc %; } | .whois $gettok(%:,1,58) | .set %nik $remove($gettok(%:,1,58),) | return $iif(%:,Ban listesi durumu> %nik %baglantisaat Saat %baglantidakika Dakika %baglantisaniye Saniyedir Online Attığı Ban: $gettok(%:,2,58),$1 kanalında ban atan yok.) } }
on *:text:ahmet Ban List:#:{ if $istok(ahmet ahmet2 ,$nick,32) { msg #izmirop $getban(#) } }

rapor alacagım yer #izmirop kanalı benim istedigim sadece #izmir kanalındaki atılan banlar
#izmirop kanalının genelinde bu raporu nasıl alcam seninde örnek verdigin gibi
<CipriX> Ban listesi durumu> CipriX 0 Saat 14 Dakika 19 Saniyedir Online Attığı Ban: 3
bu nu nasıl yapacam dogrusu strese girdim allah razı olsun senden yardımcı olmuyorsan
heralde kafasız olan benim sana zahmet şunu detaylı bir anlatırmısın ustam ilgileriniz ve yardımlarınız için herekse tşk ederim

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet