Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mayıs 2007, 18:35   #3
SaintCty
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: aynı scrptte ayrı 2 kanal için ban raporu

Masum_Serseri Nickli Üyeden Alıntı
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:rawmode:#izmir,#kanal2,#kanal3:{ if ($1 == +b) { if (%bans. [ $+ [ $nick ] ]) { inc %bans. [ $+ [ $nick ] ] 1 | goto yaz } | else { set %bans. [ $+ [ $nick ] ] 1 | goto yaz } } | goto son | :yaz | write -s $+ $nick bans.txt $nick nickli Operator %bans. [ $+ [ $nick ] ] kez | halt | :son | halt } alias rapora { msg %raporaa $read(bans.txt,1) set %satirraa $readn .timerokur 0 2 rapor1a } alias rapor1a { if (%satirraa == $lines(bans.txt)) { .timerokur off | msg %raporaa voice vermişlerdir. } else { inc %satirraa | msg %raporaa $read(bans.txt,%satirraa) } } okutma kodu : on *:text:*:#izmir@:{ if $1 == !rapor { /play #izmir@ bans.txt 1 } } birde master sıfırlama kodum: on *:text:*:#izmir@:{ if $nick == mehmet { if $nick == mehmet { if $1 == !sıfırla { /remove bans.txt | /unset %*bans* | /msg #izmir@ Operatorlerin Ban Atma iStatisikleri $nick Tarafından Sıfırlandı ! } } }

Yanlış anlamadıysam bu kodun başka bir kanalda da çalışmasını istemişsin o zaman kırmızı ile belirttiğim yerde virgül ( , ) işareti ile ayırarak olur. Umarım doğru anlamışımdır.

olmuyor maalesef dostum ben denedim daha önce virgülle ayrırmayı yinede sagolasın yardımcı olmaya calıştıgın için

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet