Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Haziran 2007, 16:36   #8
SuNSeT
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: sadece 1 kere kullanılsın özelim`de komut.

Tekrar Slm, !bilgi yazınca bilgiyi veriyordu, ve 2. defa yazıldıqında ignore ediyordu, buraya kadar tmm, mesala bu !bilgi 'nin icinde ba$ka ! (ünlem)'li komutlar var onlarıda 2 defa yazarsa ignore etsin, ve uyarsın yapmaya calı$tım ama olmadı..

$urayı coqalttım ama qene oLmadı; if ($1 == !bilgi) || if ($1 == !bilgi1) || if ($1 == !yardım) || if ($1 == !yaş) || if ($1 == !fizik) || if ($1 == !bakış) {
şeklinde yaptım bir farklılık qöstermedi..
yani cod'un bir işlem'i (!) ' kere yazılırsa, iqnore edicek.
[16:30:34] <b3ytullah> !bilgi
[16:30:35] <drk> sana demi$tim ignore edilirsin diye -)
[16:30:35] -drk- ignore ediL1din.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:?: { if ($1 == !bilgi) { if %ozel. [ $+ [ $nick ] ] => 1 { .ignore $nick .msg $nick sana demi$tim ignore edilirsin diye -) | notice $nick ignore ediL1din. } else { .inc $+(%,ozel,.,$nick) .Msg $Nick $nick $+ , !bilgi komutunu kullanım hakkımda bilqi edinebileceqiniz yerler; .Msg $nick 18 yaşındayım.. =) .msg $nick uzun boylu .msg $nick capkın'lıkda var :P } if ($1 == !bilgi1) { .msg $nick bilgi1 hakkında yardım bulunamadı .msg $nick yardım icin, " !yardım " yazınız. } if ($1 == !yardım) { .msg $nick yaş icin, !yaş .msg $nick fiziksel qörünü$ icin, !fizik .msg $nick aşk'a bakı$ icin, !bakış yazınız. } if ($1 == !yaş) { .msg $nick 18 yaşındayım.. =) } if ($1 == !fizik) { .msg $nick uzun boylu } if ($1 == !bakış) { .msg $nick capkın'lıkda var :P } } }

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet