Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Haziran 2007, 01:04   #16
FiRaRi
~ Hayta.Net~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanin polemigi 12 - Hayta.Net

4 yıldır böyle boş laflarla beni yıkamadınız yinede yıkamazsınız arkadaşlar. Kim ne söylerse söyleyin kim ne yazarsa yazsın ben işime bakarım ahmet demişki firari paraya user satıyo mehmet demişki firari toplistten mirc yayıyo osman demişki firari sahtekar.. Ben bu lafları haytayı kurdugum ilk günden bu yana duruuyorum 20 senede bu alemde kalsam yine duyacagıma eminim. Herkez işini yapsın şimdi birine desemki senin mircini yenilisteyle günde 50.000 bilgisyaara yükletim desem inanın bir kişi hayır demez.. tabi bunları yazdıktan sonra doğal olarak hayır diyeceksiniz. Allah'ınızı severseniz herkez işine baksın ha tartışın tartışmayın demiyorum ama bilmediğiniz inanın çok şeyler var davulun sesi uzaktan hoş geliyor herkeze. Bir arkadaşımda haytanetin efsane kadrosu diye bişeyler yazmış gözünü sevdiğim kardeşim o yazdıgın kadrodaki bütün şahıslar beni arkamdan vurmaya kalktılar bi_ti_rim dedin sattı ßeni.. Jin dedin sattı ßeni.. Zoom dedin sattı ßeni.. Bugün hepsi bana düşmandır. Tek sebebi ise hayta nın başında benden sonra ikinci kişi olabilmenin çabasında yanılgıya düşmeleridir. Yaşım 23 askerliğimi işlerim nedeniyle ertelettim bu sene inş. vatani görevimi yapmak için yola çıkıcam önümde askerliğim olmasa çok işlerim daha var ama vatandaşlık borcumuzu ödeyelim önce şimdi bir çok insan askere gitsede geberse diye düşünür bunları okudktan sonra. Varsın konuşsunlar ben işime bakarım her koyun kendi bacagından asılır ben kimsenin ekmeğine göz koymadım kimsenin bilgisayarına zarar vermedim kimseyide kendime düşman görmedim. Firari = trojan vs vs.. Ağzı olan konuşuyor konuşun bakalım ne zaman susarsınız. Şunuda bilinki burada benim hakkımda yazılan hiç birşey inanın bir zerre umrumda değil beni siz yükseltmediniz siz indiremezsiniz ben bi yolun bulurum yine işimi görürüm siz kendi cabanıza bakın. Hadi kolay gele..

Haşim Haytaoğlu

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet