Konu: Ask,a Dair..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Haziran 2007, 13:41   #2
§3VG!
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ask,a Dair..

Sözler sölenmiş ya, ağlamış ya Leylalar, Mecnunlar, Ferhatlar, Şirinler tek tesellim bunlar. Diyorum ki kendi kendime yalnız değilsin tek değilsin sevdalısından kovulan bir tek sen değilsin günlerce ağlayan, mücadele eden, sevdasına yenilen tek sen değilsin......

Türküler söylenmiş ya şiirler okumuş ya delicesine sevenler, onlarda benim gibi acı çekmiş, yüreğine yenilmiş ''Ordunun dereleri aksa yukarı aksa, vermem seni ellere Ordu üstüme kalsa'' diyen aşktan gözü kararmışlar da geçmiş bu dünyadan ''Çarşambayı sel aldı bir yar sevdim el aldı'' diyen aşk acısı çekenler de. Hepside kaderine boyun eğmiş hayatın yalan çarkları işlemeye devam etmiş fakat aşklarını gömdükleri kalpleri hep safça yaşamış unutmamayı.Hediye etmemişler kimseye kalplerini, esir gibi yaşadıkları ömürlerini içlerinde özgürlüğe kavuşturmuşlar. Destanları dillere düşmeden kalplere düşmüş tıpkı bizim kalbimize düştüğü gibi bizim yaşatamadığımız aşkımızın kalbimize düştüğü gibi...........

Farkına varamadan bütün bedelleri çoktan ödedik biz gülüm, çekilecek bütün cezaları çektik. Yalanı olmayan destanların hepsini yazdı kalbimiz. Ellerimizi bağlayan sözler özgür yüreklerimzie engel olamadı. DEstanların sonu olmaz dinlediğin her şarkıda baktığın her yerde beni bulduğun her an yüreğime yazıyorum destanını.

made ın SEVGi..

yazılan her destan birgün destanları yaradanın elinde can bulur......

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat