Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Temmuz 2007, 01:09   #4
SaW
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Security Egg. V.1.0 By BuCaLI (sunucu koruma botu)

Bu arada bir şey daha eklemek istiyorum, bir iki saat önce yine üzerinde Bucali'nin ( ki sanırım diğer nickin ) kodladığını yazdığı musteriserv'e biraz baktım.. TCL'nin içine, orada olduğu gibi encrypt edilmiş kodları koyman bence etik değil.. Umarım bunda öyle olmaz, çünkü tcl'de encrypt edilen kodlar şifre ile encrypt edildikleri için mırcta olduğu gibi decode yaparak ne olduğunu görme imkanın yoktur.. O yüzden eğer kimse oraya yazdığı kodu değişmesin istiyosan paylaşmazsın. Çünkü bu tarz şeyleri ben hiç ahlaki bulmuyorum.. Çünkü eggdrop üzerinden de yapılmayacak şey hemen hemen yoktur.. Ve yine oraya eklediğin şu özellik ilgimi çekti:
bind raw - "322" kanal_listele

proc kanal_listele {from keyword arg} {
global tgchan2 tgchan botnick jnick
set listekanaladi [lindex $arg 1]
set guncelsayi [lindex $arg 2]
if { $listekanaladi == $tgchan2 && $guncelsayi == "1" } {
foreach gnick [chanlist $tgchan] {
if { $gnick != $botnick && ![isop $gnick $tgchan] } {
putserv "mode $tgchan +b $gnick"
putserv "kick $tgchan $gnick"
putserv "privmsg $gnick \00312Üzgünüm\003 \00304$gnick\003 \00312Şu anda çevrimiçi operatör bulunamadığından size yardım edilemiyor..\003"
putserv "privmsg $gnick \00312IRCD, Web Paketlerimize bakmak için özelimde\003 \00304!IRCD, !Web, !Reseller, !Dedicated\003 \00312Komutlarını Kullanabilirsiniz.\003"
}
}
}
}

Anladın sen
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet