Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Temmuz 2007, 02:16   #17
NeLix
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kim N Kadar Online Olmuş

on 666:join:#ircmaster:{ if !$timer($nick) { $+(.timer,$nick) 0 1 .inc -e $+(%,$nick) } }
on 666:part:#ircmaster:{ if $timer($nick) { $+(.timer,$nick) off | .writeini -n ciprix.ini $date $remove($($+(%,$nick),1),%) $($+(%,$nick),2) } }
on 666:deop:#ircmaster:{ if $timer($nick) { $+(.timer,$nick) off | .writeini -n ciprix.ini $date $remove($($+(%,$nick),1),%) $($+(%,$nick),2) } }
on *:quit:{ if $timer($nick) { $+(.timer,$nick) off | .writeini -n ciprix.ini $date $remove($($+(%,$nick),1),%) $($+(%,$nick),2),mins,Dakika,hrs,Saat,secs,Saniye, min,Dakika,hr,Saat,sec,Saniye) } }
on *:text:*:?:{
if $1 == !olist && $2 != $null {
var %dtot = $ini(ciprix.ini,$2,0)
if %dtot { msg $nick $2 tarihi için Online'ler listeleniyor.. }
while %dtot { msg $nick 2Nick1: $ini(ciprix.ini,$2,%dtot) --- 4Online Sayisi1: $duration($readini(ciprix.ini,$2,$ini(ciprix.ini,$ 2,%dtot))) | dec %dtot }
}
if $1 == !otarih { var %dtt = $ini(ciprix.ini,0) | msg $nick 4 $+ Kayda alınan tarih listeleri. | while %dtt { msg $nick $ini(ciprix.ini,%dtt) | dec %dtt } }
}
alias oclear { $iif(!$1, msg $nick Tarih belirtmediniz.,remini ciprix.ini $$1) }

Bu hale Getirdim ama Surası Calismadı on 666:deop:#ircmaster:{ if $timer($nick) { $+(.timer,$nick) off | .writeini -n ciprix.ini $date $remove($($+(%,$nick),1),%) $($+(%,$nick),2) } }

Deop ikende timer i durdurmak istedim ve ciprix.ini txt sine kaydettirmek istedim fakat olmadı orası nasıl olcakki?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet