Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Temmuz 2007, 13:23   #11
Meric
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Cevap: Eggdrop sorunu

PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
[13:11Message already queuedskippingOPER ***  *****
[
13:11Message already queuedskippingumode +c
[13:11NICK IN USE: Ops (keeping 'Ops7').
[
13:11] !Ops7(Turksesi@=r4s.Turksesi.DE)! Basari ile Login Oldum :)
[
13:11] -NOTICE- *** Global -- from irc.turksesi.de Ops7 used SAJOIN (#oper)
[13:11Ops7 joined #oper.
[13:11] -Turksesi (service@Turksesi.DE)- admin arkadaslarimiz #oper kanalina giris mecburidir bundan sonra bu kanala girmeyen arkadaslarin yetkileri alinacaktir.
[13:11] -Turksesi (service@Turksesi.DE)- Baska bir kanalda op olabilmek icin #oper kanalinda opver #kanal_ismi seklinde yazmaniz yeterlidir.
[13:11] -Turksesi (service@Turksesi.DE)- iyi calismalar dileriz.
[
13:11] -ChanServ (conference@services.net)- Please respect the wishes of the channel management.
[
13:11] -NOTICE- *** Global -- from irc.turksesi.de Ops7 used SAMODE (#Oper +o ops)
[13:11] -NOTICE- *** Notice -- Client connecting on port 6669trabzon (Adiyamanli@88.235.211.3)
[
13:12] -NOTICE- *** Notice -- Client exitingtrabzon (Adiyamanli@88.235.211.ev6=) [QUITUser exited]
[
13:15] %#oper (+trn) : [m/5 o/3 h/2 v/0 n/0 b/0 e/0 I/0] 

ustte botun +c modu alip gelen noticelere gore girisleri tesbit edip kanala almasi gerekirken ve daha evvelde sorunsuz calisan botun CRye restart atmamdan sonra calismadigini farkettim. sorunu gormek icin ./eggdrop -nm bot.conf dedigimde bot servere giriyor oper oluyor oper kanalina giriyor kendini op yapiyor ama kullanicilari kanala almiyor.. bunun sorunu nedir acaba?

not: eggdropu daha evvelinde ./eggdrop -nm bot.conf seklinde calistirabiliyordum o sorunu cozdum.. onuda home/dizin kismina tcl8.4a3.tar.gz kurmamla sorunun cozuldugunu farkettim..

konu ile alakadar olan herkese tesekkurler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet