Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Mayıs 2005, 22:53   #6
Brain
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Arkadasım cok ama cokkk cokk teşekkürler saol ayarlamayı yaptım calıstı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

valla helalın var bu arada ingilizceden hic anlamıyorum bakıyorum bakıyoprum help dosyasına anlamıyordum bende bu sekilde ayarlaya bildim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

neyse kardes sana son sorumu soracam biliyorum cok oldum ama ne yaparsın cahillik zamanla ustalasır sizler gibi olurum inşallah (amin)

simdik bu küfür.txt dosyasındaki yazıları nasıl calıstıracagım mesela adam kanalda küfür etti onu nasıl okutacagım
örnek ben *deneme* seklind eekledim diyeyim kelimeyi kanaldaki kullanıcı acemideneme yaptı ben bunu nasıl okutabilirim ??
birde *deneme* seklinde ekledigimde icinde deneme kelimesi gecerse banlayacak sonra kontrol kelimesini sade ekledigimde yazıda sadece kontrol gecerse nasıl banlaya bilirim
eger bunada cevap yazarsan cok ama cok mutlu olurum saol ilgin icin biliyorum cok oldum ama elimden baska sey gelmiyor

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet