Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Mayıs 2005, 23:43   #11
Brain
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadasım yardımın icin teşekkürler ama ben sana söyle anlatayım ben bu diyalogu her yerde aradım indirmedigim script aramöadıgım forum kalmadı dialog olayına gelince kötü oldugunun farkındayım nedenine gelince sadece bilmedigim bir konu hakkında sizlerden yardım istedim eger bir yardım edib arkadan o kadar laf iyecekseniz hic gerek yoktu yardımınıza ben sadece bilmedigim bir konu icin bu kadar laf yiyorsam helal olsun ayrıca her yazında teşekkürümü dile getirdim eger teşekkür yetmez diyorsan ne yapmamı istiyorsan yapayım. ama gercekten bu sekilde agır sitem eder gibi konusman gercekten tuhafıma gitti ve bu dialog menüsünü sadece kendim icin istemistim ve artık kullanmamın bir anlamı kalmadıgı düsünüyorum kusura bakma senide benim gibi acemi bir insana yazı yazmakla meskul ettigim icin kusuruma bakma özür dilerim cahilligime bagısla ve seni bilgin le bas basa bırakayım belki sana ileride lazım olur

sakın merak etme komutu aldı bu sekilde konusuyor diye eger bu laftan sonra o komutu kullanmam senin adına bana acizlik olur nede olsa bilmiyorum ya kullanmamıma anlamı olmaz

tekrardan kusura bakma seni rahatsız ettigim icin :o

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet