Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Temmuz 2007, 22:08   #1
SaintCty
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Oper bota banları actırmak

arkadaşlar benim sorunum sunucudaki oper botuma bazı komutlar eklemeye calıştım kanal genelindede ve ya özelinde
hemen hemen hepsi oldu sadece belirttigim bir kanaldaki bütün banları actıramadım botum oper en üst seviye
flaglara sahip şimdi akla şu gelebilir cs clear #kanal bans yap tır banları acsın onu biliyorum kanallara yetkili
yazarım olur biter ama istedigim bu bot oper yani yetkiye ihtiyacı olmadan acıyor zaten önemli olan komutta yaptırabilmek
bakın kodum şöle
kod;
on *:text:*:#yardım:{
if ($1 == !k) { os kick $2 $3 Kural hatası | msg #yardım $2 Kanalında Kicklenen Nick: $3 }
if ($1 == !kb) { os mode $2 +b $3 | os kick $2 $3 5(5Badnick.Küfür, Reklam, Drone, Trojan) 10Kurallara Uygun Olmayan Davranışlarda Bulunduğunuzdan Kanaldan Uzaklaştırıldınız.14 © $me © | msg #yardım $2 Kanalında Kicklenen ve Banlanan Nick: $3 }
if ($1 == !banac) { os mode $2 -b $3 | msg #yardım $2 Kanalında Banı Acılan Nick: $3 }
if ($1 == !fulbanac) { cs mode $2 -b bans | msg #yardım $2 Kanalının banları aclılıyor }
}

YANLI ANLAŞILMASIN BOTA BÜTÜN KANALARDA YETKİ YAZIP BANLARI ACTIRRRIM AMA İSTEDİGİM YETKİSİNİN YETTİGİ HALDE BAŞKA Bİ ŞEKİLDE ACMASI son bölüm olmadı bir türlü cs den yapınca yetkini yok diyor nasıl olacak normalde kanal merkezinden yapınca banları acıyor
ustalar bir yardım ederseniz memnun olurum ilgi ve alakanıza tşkler

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet