Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ağustos 2007, 09:47   #10
Lampard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Fethullah Gülen böyle kutladı

By-Dracula Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bak şimdi kardeşim amerikancı oldugu nerden mi bellii hakkında acılmış kac tane dava var kac yıl hapis almış onu ögren kendisi amerikada ikamet etmektedir yıllardan beridir ordadır müslümnalıgı kullanarak okullar acıyor duyumlara göre amerika propagandası yapıyormuş bunu nerden cıkarttın dersen vallaa ben cıkartmadım rusyada gecen gün okuluna el koydular
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ve neden se müslümanları hiç sevmeyen amerika örneklerini görebilirisn ırakta afganistanda iki örnek verdim yeter heralde nedense fethullah güleni cok seviyor biz ler bu adam ların yanında ufak kalırız neyin ne oldugunu bilemeyiz ama bilinenide bilmemezlikten gelmek aziz nesinin bir lafı var onu anımsatırım biliyorsan tabii

Yanlış şeyler bilip yanliş şeyler söylüyorsun
1. ncisi Okuluna el koyulmasının gerçek sebebi nur cemaati lideri bediuzzaman said nursi sürgün yediği zaman rusya da risale-i nur u ruslara okutmasıdır. bunun sonucu bediuzzaman said nursi rusya dan türkiye ye gönderilmiştir.

2. ncisi Fethullah Gülen in dünya nin dört bir yanında okulları var sadece amerika da değil ki dünya nin dört bir yanında okullari var kaldı kı müslümanliği kullanarak okullar açiyor demişin bunda ne kötülük var ? kurani kerimde ilim öğrenmek her müslüman kadın ve erkege farzdır diyor değil mi ? hristiyanlar gelip bizim ülkemizde misyonerlik faaliyetleri yapınca daha mi iyi ? + olarak fethullah gülen için açılan davaları bir incelemeni tavsiye ederim kendisi şuanda bütün davalardan beraat etmiş ve amerikada esas bulunuş sebebi sağlik nedenleridir.

kısaca bir çok şeyi bilmiyorsun post kasmak için post kasıyorsun

son olarak bu video yi izle

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Lampard tarafından (30 Ağustos 2007 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet