Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Eylül 2007, 16:28   #12
d3athLess
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Gül atamış MİT itiraz etmiş

By-Dracula Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Cok Güzel Bir Yere Deginmişsin Şimdi Şöyle Bir şey Var Din Üzerinden siyaset yapanlar halktan yardım parası toplayanlar Siz MİT ten daha mı iyi biliyorsunuz ???? adamlar araştırmış işte karşı cıkmışlar bişeyler varki karşı cıkılmış daha ne vay benim babam imam hatipli vay böyle vay söyle ne oluyoz kardeşim atatürk açık açık söylemiş laik bir ülkeyiz din ve devlet işleri birbirinden ayrı olacak diye bu ülkeyi mebuslar tarikatlar şeyhler yönetemez diye haa dersinki bugün başta olanlar hep imam hatipli onlarda sizin din duygularınızı kullanarak başa geldiler amerikanın askerlerine dua eden bir başbakan dan ne beklersin yahudilerden ebaşkan ödülü alan lar yahudilerin toplantılarına katılanlardan şüphe ederim musanın cocukları sizi kek ledi haberiniz yok anlayacaksınız ama cok gec olacak...

Dinsiz Biri geLicekse hiç Gelmesin.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Şu Zihniyetiniz yokmu bitiyorum allah Aşkına. ben diyorum Ankara sen Diyon ( Anladin Sen ) Benim Sorunum her Defasinda imamhatipi Ayni saman Gibi Önümüze Sunmalari Bu hareket Benim midemi bulandiriyo..

Eğer imamhatip kötü bişeyse Kapatin abi Çözüm budur kapatin da kurulalim en azindan Artik imamahatipli diyemesiniz.

Bir Diyeri Türkiyenin Nufusunun %99 Ve %90 Müslümadir. Bu bakimdan Bakarsan ister sev ister Sevme. Dunyada. türkiye Müslüman bir devlet bilirnir.

Türkiye Laik Demokratik bir Cumhireytir.. Cumhiriyetin TemeLide Biz Gençlerdir.!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet