Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Eylül 2007, 22:57   #1
TeXaS23
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
IRC ve Bağımlılık

IRC Dünyasında Bununan En Azından Bir Şeyler DEvamlı Olarak Paylaşan Kişilerde, Aşırı Bir Bağımlılık Gözlendiği Tamamiyle Ortadadır. iŞin Kötüsü Bu Bir Tutku Haline Gelebiliyor ve ReaL Yaşantıyı Etkiliyebiliyor. Acaba Şimdi Ne Yapıyolar Düşüncesi Ortaya Çıkartabiliyor.IRC'in Bağımlılık Etkeni Buradanmı Bunun iLacı Nedir ? Meraklı Gözleri Görebiliyorum. IRC de Takıl Kardeşim Ama Kapdırma Muhabbetini Et Çık ee Ben Coderim iŞim Bu O Zaman iŞini Yap Kızlarla Chat ne Yapıyon
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kişilerin Emperyalistik Yapısını,Öğrenim Hayatını Etki Altına Alabiliyor.İyi Taraflarıda Var Tabi Mesela Opsun aa Çok Büyü Bişi 300 Kişilik Kanalın var Sen kraLsın Sunucum var Sen Babasın Unutulmaması Gereken Bişi var Bir Komutla Silinebilen Bir Yetkiye Bağımlı Ortam Kuruyorsan Oranın Sana Yararı Söz Konusu Olmaz.Sanane Diyiceksiniz Ben IRCe Giyorum Gir Kardeşim..Ben Karışmıyorum Bende Giriyorum Tam Bir Bağımlıyım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet