Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Eylül 2007, 00:36   #4
Soldy
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yanıt: IRServices Kayıt ve Son kullanım zamanları.

talesiN Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yok satırı bulsam üzerinde oynama yapıcam
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ama satır yok diğer confları inceledim diğer conflarda mevcut olan Kayıt Zamanı : Son kullanım : Satırları benim main.c dosyamda mevcut değil. Sanırım orda bir cod uygulanmış satırları var gibi gösteriyor ama o satırlar mevcut değil. Bunu düzeltebilirmiyim diğer var olan eklentilerimi bozmadan

Diğer incelemiş olduğum conflarda o satırların içinde yani örnek verdiğim satırların içinde kayıt zamanı satırı mevcut ama benim confumda yok olmadığı içinde oynama yapamıyorum. Değiştirmek istediğim şey sayılar arasında sayılar arasında ikinci satırdaki gibi boşluk bırakmak ve bold yazmak. Ama satırları bulamıyorum bulsam değişirim

-ChanServ- Kayit zamani: Eyl 11 04:19:13 2007 EDT [14 gun,10 saat,57 dakika,43 saniye önce.]

-ChanServ- Kayit zamani: Eyl 11 04:19:13 2007 EDT [14 gun, 10 saat, 57 dakika, 43 saniye önce.]

Büyük ihtimal ile;

tr.l dosyasında;

CHAN_INFO_TIME_REGGED

ve

CHAN_INFO_LAST_USED

satırlarında %s belirttiniz. tr.l dosyanızda bu satılarrda %s varsa tekrar yazın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet